Lista elevilor participanţi la concursul

EVALUARE IN EDUCATIE – 28. febr. 2015

Română – Etapa a II-a

Nr Crt. Clasa Numele și prenumele Puncatj
Clasa pregătitoare
1 Drăghici Sara Maria – Școala Gimnazială nr. 46 100
Clasa I
1 Ciubotaru Erica Caterina 100
2 Filipoiu Codruț 100
3 Haralambie Alexandru Bogdan 100
4 Iliescu Zigmund Ioana 100
5 Marin Horia Andrei 100
6 Popa Eric 82
7 Popescu Pilat Alexandru 96
8 Radu Petre 99
9 Retevoescu Maria 100
10 Rufă Dimitrie 91
11 Savin Patrick Alexandru 92
12 Șerban Nicolae 96
13 Tudoran Adela Cristina 98
14 Varvaroi Clara Ana 100
15 Gheorghe Andra – Liceul Teoretic „Ioan Petruș” 98
16 Gheorghe Andrei – Liceul Teoretic „Ioan Petruș” 97
17 Orodel Mara – Liceul Teoretic „Ioan Petruș” 100
18 Oprea Maria – Școala Gimnazială Nr. 1 Gruiu 99
19 Nădejde Ana – Școala  Aleteea 98
20 Radu Maria Maia – Școala Gruiu 100
Clasa a II a
1 Angheloiu Emma 88
2 Ciubotaru Evelina 99
3 Sabbagh Lorena 91
4 Sandu Cătălina 89
5 Tiron Andrei 98
6 Pavel Valentin – Școala Nr. 1 Gruiu 96
Clasa a III a
1 Bostan Maximilian 97
2 Iliescu Zigmund Andrei 100
3 Kasproski Edmund 83
4 Khashan Sammer 79
5 Militaru Maia 98
6 Ogrendil Iasmina 91
7 Rotaru Letiția 97
8 Șerban David 83
9 Mihăescu Ștefan Ionuț – Școala „Maria Rosetti „ 94
10 Mirică Alexandru – Școala „Maria Rosetti” 96
11 Șovăilă Maria Claudia – Școala Gimnazială Nr. 1, Gruiu 90
12 Călinoiu Ștefania 94
13 Prevenda Dimitris 73
Clasa a IV a „O”
1 Chivu Iarina Maria 100
2 Dima Ștefan 86
3 Doca Andreea Deiana 97
4 Grigorescu Carla Eliza 92
5 Munteanu Eric Gabriel 98
6 Pop Flavius Cristian 92
7 Retevoescu Alex 98
8 Sandu Ștefana Mădălina 93
9 Stan Luca 93
10 Tighineanu Anastasia 95
11 Stoica Dragoș Mihai – Școala Hermanm Oberth 90
12 Petrescu Răzvan – Școala Hermanm Oberth 95
13 Damian Miruna – Școala Hermanm Oberth 96
14 Alexe Darius Ionuț – Școala „Mihai Eminescu” Ghermănești 83
15 Alexe Alice Nicoleta – Școala „Mihai Eminescu” Ghermănești 89
Clasa a IV a „E”
1 Baicu Mario 91
2 Brabete Dan-Ioan 93
3 Gheorghe Davian 94
4 Lupu Ana Leea 97
5 Nădejde Luca Andrei 96
6 Tsamis Apostolos 89
7 Drăghici Alexandra – Școala Nr. 46 99
8 Drăghici Karin Ioana – Școala Nr. 46 90
9 Șaguna Victor – Școala Nr. 81 94
10 Vulturu Darius – Școala 12 Herăstrău 90
Clasa a V a Notele claselor de GIMNAZIU vor fi afișate DUMINICĂ !!!
1 Chivu Alessandra 94
2 Ghica Andrei Mihai 92
3 Khashan Shirin 94
4 Popa Sara 83
5 Rufă Maria Georgia 89
6 Cefalan Rebecca – Școala Gimnaziala Nr. 81 88
7 Drăghici Ana Ariana – Școala Gimnaziala Nr. 46 95
8 Șaguna Andrei – Școala Gimnaziala Nr. 81 82
Clasa a VI a
1 Ocheanu Ana Maria 84.5
2 Toader Amalia 85.5
3 Tsamis Kerasia 93
4 Voicu Veronica 90.5
5 Jantea Vlad 50
Clasa a VII a
1 Furtună Ana Eliza 100
2 Grama Alexia 100
3 Manole Andreas 90
4 Păuna Ana 80
5 Pop Andrei Ioan 98
6 Tudor Florin Nicușor – Liceul  „”Mihail Kogalniceanu” 50
Clasa a VIII a
1 Voicu Vlad Alexandru 93
2 Belcea Nicolae Daniel – Liceul  „”Mihail Kogalniceanu” 71
3 Paraschivescu Biaca – Liceul  „”Mihail Kogalniceanu” 91