Lista elevilor participanţi la concursul

EVALUARE IN EDUCATIE – 21. febr. 2015

Matematica – Etapa a II-a

Nr Crt. Clasa Numele și prenumele Puncatj
Clasa pregătitoare
1 Drăghici Sara Maria – Școala Gimnazială nr. 46 100
2 Pantea Mihnea – Liceul Ion Barbu Absent
Clasa I
1 Aldea Ioana Maria 88
2 Ciubotaru Erica Caterina 100
3 Haralambie Alexandru Bogdan 80
4 Iliescu Zigmund Ioana 80
5 Marin Horia Andrei 100
6 Popa Eric 82
7 Radu Petre 88
8 Retevoescu Maria 90
9 Savin Patrick Alexandru 68
10 Tudoran Adela Cristina 70
11 Rufă Dimitrie  90
12 Năstase Darius Cristian Absent
13 Brana Ilinca 76
14 Popescu (Sașa) Alexandru 88
15 Gheorghe Andra – Liceul Teoretic „Ioan Petruș” 100
16 Gheorghe Andrei – Liceul Teoretic „Ioan Petruș” 96
17 Orodel Mara – Liceul Teoretic „Ioan Petruș” 100
 Clasa a II a
1 Angheloiu Emma 78
2 Ciubotaru Evelina 84
3 Sabbagh Lorena 60
4 Sandu Cătălina 54
5 Tiron Andrei 95
Clasa a III a
1 Bostan Maximilian 95
2 Iliescu Zigmund Andrei 95
3 Kasproski Edmund 87
4 Khashan Sammer 81
5 Militaru Maia 93
6 Ogrendil Iasmina 83
7 Rotaru Letiția 100
8 Șerban David 88
9 Gae Mara 87
10 Mihăescu Ștefan Ionuț – Școala „Maria Rosetti „ 84
11 Mirică Alexandru – Școala „Maria Rosetti” 94
Clasa a IV a „O”
1 Chivu Iarina Maria 90
2 Dima Ștefan 94
3 Grigorescu Carla Eliza 91
4 Munteanu Eric Gabriel 84
5 Pop Flavius Cristian 76
6 Retevoescu Alex 76
7 Sandu Ștefana Mădălina 77
8  Tighineanu Anastasia 80
9 Drăghici Alexandra – Școala Nr. 46 95
10 Drăghici Karin Ioana – Școala Nr. 46 95
11 Stoica Dragoș Mihai – Școala Hermanm Oberth 95
12 Petrescu Răzvan –  Școala Hermanm Oberth 90
13 Damian Miruna – Școala Hermanm Oberth 75
Clasa a IV a „E”
1 Baicu Mario 65
2 Brabete Dan-Ioan Absent
3 Brana Vlad-Mihai 70
4 Gheorghe Davian 90
5 Lupu Ana Leea 88
6 Nădejde Luca Andrei 55
7 Tsamis Apostolos 100
8 Șaguna Victor – Școala Nr. 81 76
9 Vulturu Darius – Școala 12 Herăstrău 100
Clasa a V a Notele claselor de GIMNAZIU vor fi afișate DUMINICĂ !!!
1 Bog Ana 63
2 Chivu Alessandra 92
3 Crăciun Alexandru 87
4 Dumitru Alexia 86
5 Furtună Monica Alice 81
6 Ghica Andrei Mihai 93
7 Khashan Shirin 93
8 Ogrendil Tudor 69
9 Popa Sara 83
10 Rufă Maria Georgia 74
11 Drăghici Ana Ariana – Școala Gimnaziala Nr. 46 93
12 Cefalan Rebecca – Școala Gimnaziala Nr. 81 86
13 Deac Anastasia – Școala Gimnaziala Nr. 81 80
14  Șaguna Andrei – Școala Gimnaziala Nr. 81 90
Clasa a VI a
1 Costache Mihai 95
2 Ocheanu Ana Maria 94
3 Toader Amalia 76
4 Tsamis Kerasia 81
5 Voicu Veronica 93
Clasa a VII a
1 Furtună Ana Eliza 85
2 Grama Alexia 73
3 Manole Andreas 77
4 Ogrendil Victor 73
5 Păuna Ana 71
6 Pop Andrei Ioan  72